Magazin

Oğuzhan Koç Yağmur Tanrısevsin ile Evleniyor mu?

Oğuzhan Koç Evleniyor mu?

Geçtiğimiz günlerde Eser Yenenler büyük bir düğün organizasyonu yapmıştı ve düğüne ünlüler akın etmişti. Bu düğünde Eser Yenenler’in yakın arkadaşlarından biri olan Oğuzhan Koç’ta tabii ki oradaydı. Magazinden gelen soruları yanıtlayan Oğuzhan Koç evliliğe doğru gittiğinin sinyallerini verdi. Oğuzhan Koç Yağmur Tanrısevsin ile Evleniyor mu?

Cannes Film Festivali’nde Kırmızı Halıda Bir Türk Markası

Oğuzhan Koç Yağmur Tanrısevsin ile Evleniyor mu?

Oğuzhan Koç, magazincilerin sorduğu sorulara “Eser ve İbrahim’in izindeyiz yol oraya gidiyor gibi gözüküyor” şeklinde yanıt vererek, Yağmur Tanrısevsin ile olan üç yıllık ilişkisinin emin adımlarla evliliğe doğru gittiğini belirtti.

Oğuzhan Koç Kimdir?

13 Mayıs 1985 tarihinde Erzincan’da dünyaya geldi. 13 Mart 1992’deki Erzincan depreminin ardından ailesiyle birlikte Bursa’ya taşındı. Müzik eğitimi veren Ali Cengiz Çelenk Korosu sınavlarına girdi ve kazandı. 8 yaşında Bursa Devlet Konservatuvarı hocalarından müzik eğitimleri almaya başladı ve 16 yaşına kadar devam etti.

İlkokulu bitirdikten sonra Gazi Anadolu Lisesi’nde okul hayatına devam etti. Lise zamanlarında Üniversite etkinliklerinde ve şenliklerde konser verdi. Ortaokul ve lisede amatör olarak tiyatroyla ilgilendi. Lisede Eser Yenenler ile tanıştı.

Bir sene İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde okudu fakat bıraktı. 2005’te İstanbul’a geldi. Eser Yenenlerin yanına yerleşti.

2007 yılında BKM Atölye Oyuncuları arasına katıldı. 2009 yılında Yılmaz Erdoğan’ın yönetmenliğini yaptığı Neşeli Hayat filminde oynadı. Çok Güzel Hareketler Bunlar isimli komedi programında oynadı.

Oğuzhan Koç, şarkıcı Ferhat Göçer’e söz ve müziği kendisine ait olan “Gül ki Sevgilim” adlı şarkıyı vermiştir. 2009 yılındaki Gülben Ergen’in “Uzun Yol Şarkıları” albümündeki “Giden Günlerim Oldu” şarkısı da Oğuzhan Koç’a aittir.

Oğuzhan Koç, Star TV’de 2013 Mayıs ayında Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak ile beraber 3+1 isimli gece şovuna başladı. Proğramı Acun Ilıcalı’nın satın almasıyla 5 Ekim 2013 tarihinden itibaren “3 Adam” adıyla devam etmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu