Moda

Stiletto Ayakkabı Kombin Önerileri

Gündüzden Geceye Stiletto

Stiletto, ince burun ve topuğa sahip bir topuklu ayakkabı modelidir. Genellikle her kombine rahatlıkla uyum sağlayacağı için sıkça tercih edilir. Her kadının ayakkabı dolabında mutlaka bulunan kurtarıcı tamamlayıcı parçadır. Yazımızda stiletto ayakkabı kombin önerilerini paylaşacağız.

Stiletto ayakkabı kombin yapmak konusunda zorlanmayacağınız bir ayakkabı modelidir. Spor veya klasik her kıyafeti rahatlıkla kaldırabilir. Kombinimizi stiletto ile tamamlamak için dikkat edeceğimiz nokta ayakkabının dokusu olmalıdır. Deri ayakkabılar spor bir görünüm verirken, süet dokulu stilettolar daha çok klasik bir görünüm sunacaktır.

Yaz Trendi Şort Kombini Nasıl Yapılır?

 

Stiletto Ayakkabı Kombin İpuçları

Spor Kombin

Stiletto ayakkabı kombin konusunda oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Farklı renkleri ve dokularıyla hemen hemen her parçayla uyum içerisinde olacaktır. Günlük kullanım için seçeceğimiz salaş parçaları deri stiletto ayakkabılar ile şık ve güncel bir kombin haline getirebiliriz. Özellikle jean pantolonları, farklı renklerde deri stiletto ayakkabılar ile kombinleyebiliriz. Açık renk bir jean kombinimizi pembe bir stiletto ile tamamlamayı düşünebiliriz. Bu kombinde ön plana renkli stilettolarımız çıkacaktır. Özellikle fazlalıklarımızı gizlemek istiyorsak seçtiğimiz kıyafetleri neon stilettolar ile kombinleyerek dikkatleri ayakkabıda toplamamız iyi bir fikir olacaktır. Yaz sezonunda tercih ettiğimiz şort kombinlerinde de stiletto ayakkabıları rahatlıkla tercih edebiliriz.

Klasik Kombin

Stiletto ayakkabı kombin yaparken, ayakkabının rengine dikkat etmeliyiz. Özellikle kısa bacak boyuna sahip kadınların nüde tonlarda stilettoları tercih ederek bacak boyunu olduğundan daha uzun gösterebilirler. Kumaş pantolonlar, kalem etekler ile oluşturacağımız bir ofis şıklığını, seçtiğimiz parçaların rengine uyumlu rugan ya da süet stiletto ayakkabılar ile tamamlayabiliriz. Gün içerisinde spor ayakkabılarımız ile kullandığımız bir elbiseyi, altına giyeceğimiz stiletto ayakkabılar ile rahatlıkla geceye taşıyabiliriz. Kullanmaktan çekindiğimiz renk ve desenleri, stiletto ayakkabılarda tercih edebiliriz. Örneğin leopar desenli bir kıyafet kombini giymek cesaret ister ve her kadının tercihi değildir. Fakat leopar feminen ve dişi bir görünüm verdiği için ayakkabılarımızda kullanarak modern bir görünüm yaratabiliriz. Son dönemlerde tasarlanan dijital baskılı stiletto modelleri ile de farklı tarzlar oluşturabiliriz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu