Magazin

Survivor Hikmet’in Bacağına Ne oldu?

Survivor Hikmet'e ne oldu?

Survivor 2019’un dikkat çeken yarışmacılarından biri olan Hikmet Tuğsuz geçiğimiz günlerde şanssız bir şekilde sakatlandı. Hikmet dokunulmazlık yarışmasında Yusuf ile yarıştığı sırada şanssız bir şekilde sakatlandı. Survivor Hikmet’in Bacağına Ne oldu? Survivor Hikmet’e ne oldu?

La Casa De Papel Yeni Sezon Tarihi Açıklandı

Survivor Hikmet’in Bacağına Ne oldu?

Yarışma sırasında Hikmet’in durumunu görenler büyük moral bozukluğu içerisindeydiler. Ayrıca olay olduğu sırada tüm yarışmacılar Hikmet’e yardıma koştu. Bu güne kadar pek çok farklı kişiyle polemiğe girmesine rağmen bu olaydan sonra kimsenin içerisinde kin beslemediğini de söyleyebiliriz.

Acun Ilıcanın açıklamalarına göre iki üç gün içerisinde Hikmet’in durumu netlik kazanacak. Şu an için dizinin çıktığını ve büyük ihtimalle yarışmaya devam edemeyeceğini belirtelim.

Hikmet Tuğsuz Kimdir?

16 Kasım 1986 yılında Antalya’nın Akseki ilçesine bağlı Bademli köyünde doğdu. Adnan Menderes Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’ndan mezun oldu. İlkokul 4. sınıfta spor ile tanıştı. Kendisini başarılı bulan antrenörler sayesinde atletizme yöneldi. Yarışmalarda başarılar elde eden Hikmet, milli takım antrenörü Ertuğrul Oğulbulan tarafından decatlon branşına yönlendirildi. Bu branşta yıllarca şampiyon olmayı başardı. Atletizmin bir branşında dereceleri var ve hentbol, futbol, triatlon, voleybol branşlarında da takımda oynadı. Üniversite bittikten sonra hem antrenörlük hem sporculuğa devam etti. Şu anda da Kırkpınar başpehlivanları Ali Gürbüz, Okan Acar, Ertuğrul Dağdeviren, Bayram Arslantaş gibi değerli sporculara antrenörlük yapıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu