Magazin

Tuhaf Kadınlar Erkeklere Çekici Gelir mi?

Her insan karşı cins tarafından beğenilmeyi ister. Bir de hoşlandığınız ama bir türlü açılamadığınız bir platonik saplantınız varsa kendimizi şekilden şekle sokabiliriz. “Tuhaf kadınlar erkeklere çekici gelir mi?” sorusunun cevabını sizlere veriyoruz.

Ruh Halimizi Düzenleyen Besinler

Tuhaf kadınlar erkeklere çekici gelir mi?

Tuhaf kadınlar demekten ziyade kendi karakteristik yapısı olan kadınlar demek daha doğru olacaktır. Zaten Dünyadaki her insan kendine göre farklı bir karakteristik yapıda olan karşı cinsten hoşlanır. Erkekler kendini bu şekilde tamamlamak ister.

Korku

Erkeklerin kadınlarda çekici bulduğu tuhaf şeylerin başında geliyor. Bir erkek kadının korkmasını mı istiyor? Tam olarak değil. Ama bazen ufak tefek ürkmeler karşısında kahramanı oynamalarına izin vermek  ve egolarını tatmin etmek iyi bir fikir olabilir.

Doğal Görünüm

Ayna karşısında saatlerce bir erkek için hazırlanıyor olmak tabi ki onun için gurur verici olmalı. Önemsiyoruz sonuçta. İşin tuhaf kısmı erkek sevdiği kadının her halini görmek ister. Çünkü bir kadının dağınık halini gören erkek şanslıdır. Sıradanlıktan çıkarak özeline girmiştir. Denemelisiniz.

Gözlük

Nedeni uzmanlar tarafından uzun süre araştırılmış ama bir türlü bulunamamış olan gözlük çekiciliği… Erkekler gözlük takan kadınların çekici olduğunu düşünüyor. Gözlerinizi bozmak için ekrana yakından bakmayın ama imaj gözlüklerini deneyebilirsiniz.

Kamuflaj Kıyafetlerin Büyüsü

Kulağa oldukça erkeksi görünse de kamuflaj kıyafetler erkeklerin oldukça ilgisini çekiyor. Mantığı basit aslında. Erkekler kendileri ile ortak ilgi alanlarını paylaşan kadınları çekici buluyorlar.

Makyaj

Bir kadını makyaj yaparken izlemek erkek için çekici bir durum. Tuhaf değil mi? Bir kadının özenle ve başarıyla güzelleşmesini izlemek onları büyülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu