Magazin

Yazın Gidilebilecek En Güzel 5 Kamp Alanı

Doğayı ve kamp yapmayı seviyorsanız, işte en iyi kamp alanları

Son zamanlarda doğa ile baş başa tatil keyfi yapmak isteyen kişilerin saysında bir hayli yükseliş var. Tatil akla geldiği zamanlarda da bayram tatillerini es geçmemek gerekiyor. Mesela bu seneki Ramazan Bayramı toplamda 9 gün sürecek. Bu koca 9 günlük tatilde doğa ile baş başa kalmak isteyen ve sakin bir tatil yapmak isteyen kişiler için Yazın gidilebilecek en güzel 5 kamp alanını sıralıyoruz. Yazın Gidilebilecek En Güzel 5 Kamp Alanı

Çukur Sezon Finalinde İdris ve Yamaç Koçovalı Öldü Mü?

Yazın Gidilebilecek En Güzel 5 Kamp Alanı

1- Kelebekler Vadisi

Muğla’nın Fethiye ilçesinde kalan bakir ve doğal bir koy. Son zamanlarda kamp yapmak isteyen kişilerin sıkça tercih ettiği yerler arasındadır. Fethiye’den teknelerle ulaşmak en kolay yöntemdir. Kara yoluyla ulaşmak için ise minibüse inip yaklaşık 1 saat zor bir yürüyüş gerçekleştirmek gerekiyor. Vadide konaklayabileceğiniz gibi vadinin yakınındaki kamp alanlarında ya da ormanın içinde de kamp yapabilirsiniz.

2- Kabak Koyu

Muğla’daki en güzel kamp alanlarından biri de Kabak Koyu olarak göze çarpıyor. Çevrede kalabileceğiniz bir çok ağaç ev, bungalov, çadır gibi bir çok seçenek bulunmaktadır. Gittiğiniz yerlerde sabah kahvaltısı ve akşam yemeği servislerden de yararlanabilirsiniz. Her kamp alanının kendine göre fiyat politikası olduğunu da belirtelim.

3- Olympos

Akdenizin en keyifli bölgelerinden biri olan Olympos, kamp yapmayı seven kişilerin bildiği yerlerden biridir. Diğer yerlerde olduğu gibi, ister çadır ister bungalov için yer tutabilirsiniz.

4- Bozcaada

Ege Denizi’deki en büyük ikinci adadır. Çanakkale’ye bağlı bir ilçe olduğunu da belirtelim. Anakaraya uzaklığı ise 6 kilometredir. Akvaryum gibi koyları, Ayazma gibi plajları ve bağları olan yazlık bir cennettir.

5- Datça

Muğla iline bağlı 13 ilçeden biridir. Yarım ada olduğu için üç bir yanı denizlerle çevrilidir. Bu nedenle de gidebileceğiniz ve kamp yapabileceğiniz bir sürü farklı yeri vardır. 2532 kilometrelik sahil şeridinin olduğunu da belirtelim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu