Magazin

Yeliz Yeşilmenin 10 Yaşındaki Kızının Bacaklarına Kaynar Su Döküldü

Ünlü şarkıcı Yeliz Yeşilmen’in 10 yaşındaki kızı dökülen kaynar suyla yandı. Üzücü anlar sosyal medya hesabından yayınlandı.

İnstagram hesabı ile heranını paylaşan yeliz yeşilmen dün korkunç bir kaza yaşadı. Ünlü şarkıcının 10 yaşındaki kızının bacaklarına kaynar sular döküldü .

 

Geçtiğimiz aylarda eşiyle sorunlar yaşayarak sosyal medyada gündem olan Yeliz Yeşilmen bu kez başından geçen talihsiz olayı sosyal medya hesabından yayınladı.

Hemen hemen her anını Instagram hesabından takipçileriyle paylaşan Yeliz Yeşilmen,  olaydan iki saat sonra video yayınlayarak yaşadıklarını takipçilerine anlattı. “Ağlamaktan gözlerim şişti” diyen Yeşilmen, sözlerine şöyle devam etti: “Asya’mın bacaklarına demlik döküldü ocaktaki. Kuzum rabbim korusun çok büyük tehlike atlattık. Göz, nazar buradan çıktı sanırım. Bunla bitmiş olsun. Allah’tan yan masada krem vardı 2 dakikada müdahale ettik. Allah kimseye yaşatmasın” dedi.

KIZI İÇİN KURAN OKUTTU

Yeliz Yeşilmen’in hastaneye kaldırılan kızının bacakları sargıya alındı. 1 ay suyla teması yasaklanan 10 yaşındaki küçük kız dinlenmesi için evine gönderildi. Kızıyla tatil yaptıkları otele geldikten sonra kuran okutan Yeliz Yeşilmen, sürekli yanında Kur-an taşındığı ve fırsat buldukça okuduğunu söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu