Moda

Yeni Trend Cut Out Elbiseler

Elbiseler İçin Minik Kesikler, Moda İçin Büyük Adımlar

Günlük yaşantımızda dekolte kullanmaya oldukça alıştık. Cut out elbiseler, alışılmadık dekolteleri ile dikkat çekiyor. Genelde pencere dekoltesi olarak adlandırılan cut out elbiseler bel, göğüs üstü, mide ve göğüs altında sıkça kullanılıyor.

Babet Nasıl Kombinlenir?

Yeni Trend Cut Out Elbiseler

Cut Out ElbiselerCut Out ElbiselerCut Out Elbiseler

Kesilmiş ve çıkartılmış gibi görünen bu cut out dekolteler, doğru konumlandığında sıra dışı ve ilgi çekiciliğinin yanında oldukça şık görünüyorlar. Bu tür cesur dekolteye sahip elbiseleri giymekte, aynı elbise kadar cesur ve fit bir vücut gerektiriyor. Özellikle göğüs üzerinde kullanılan dekoltelerde dikkatli seçim yapılması gerekiyor. Günlük spor kombinlerimizden, abiyelerimize kadar bir çok kullanım alanına sahip cut out elbiselerin kullanımı, mekan ve zaman seçimiyle doğru orantılıdır. Ofis ortamında seçeceğimiz model daha masum, spor kombinlerimizde daha sade kullanım gerektiren pencere dekolteleri, gece yaşamında daha cesurca kullanabiliriz.

Cut Out ElbiselerCut Out ElbiselerCut Out Elbiseler

Dekoltenin abartılması ile seksapelliğin öldüğü bir gerçek. Fakat dekolteyi bacaklarda, omuz ve sırtta sınırlandırmak artık bir klasik. Cut out modası ile elbiselerimizin hiç beklenmedik bir bölümünde açılan pencereler ile en şirin kıyafetlerimiz kadınsı bir görünüme kavuşuyor. Cut out akımını taşıyan bir elbisenin dekoltesini vücudumuzun en güzel bölgesinde vermemiz doğru seçim olacaktır.

Cut Out ElbiselerCut Out ElbiselerCut Out Elbiseler

Özellikle yaz aylarında tercih edeceğimiz spor ve salaş kombinlerimizde bu akımı rahatlıkla kullanabiliriz. Son dönem tasarımlarda sıkça sırt bölgesinde cut out modasını taşıyan bluzlere rastlamaktayız. Altına tercih edeceğimiz boyfrient bir jean pantolonla genç ve freşh bir görünüm yakalayabiliriz.  Cut out modası ofis stilimize de yansıdı. Diz boylarında tam kalıp klasik bir elbiseden, bu trendle son moda ve elegan bir görünüm elde edebiliriz.

Cut Out ElbiselerCut Out ElbiselerCut Out Elbiseler

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu