Moda

2019 Yılının Trend Çanta Modelleri

Bu yılın en moda çantaları burada

Her yıl olduğu gibi bu sene de moda konusunda yeni trendler ortaya çıkıyor. Bu yazımızda çanta kullanmayı sevenler için 2019 yılının trend çanta modelleri hakkında bir yazı yazacağız. Neler moda olacak ya da moda olması beklenen modeller hangileri gelin birlikte bakalım.

Yaz Sezonunun Trendi Floral Print Desenler

2019 Yılının Trend Çanta Modelleri

1- Kolye Çantalar

Küçük ve iddialı olan kolye şeklindeki çantalar sayesinde elleriniz serbestçe dolaşabileceksiniz. Fonksiyonelliğin yanında tasarımsal anlamda da hoş detaylara sahip olduklarını belirtelim.

2- Klipsli Çantalar

Küçük bozuk para cüzdanlarını andıran modeller şimdi daha da büyüyüp kocaman çantalara dönüştüler. Eskiden moda olan cüzdanlardan ilham alınarak tasarlanmaları nedeniyle vintage havasını geri getiriyorlar.

3- Transparan Çantalar

İçini gösteren model olduğu için çevrenizdeki insanların yanınızda neler taşıdığını rahatlıkla öğrenebilecek olması nedeniyle, tercih eder misiniz bilmiyorum ama bu yazın en moda çanta modellerinden birisi olacağı kesin. Ayrıca su geçirmediklerini de belirtelim.

4- Çift Çantalar

Birkaç senedir bu modelleri görüyoruz fakat son zamanlarda yapılan defilelerde daha fazla rol oynadığı için kısa sürede popüler oldu. Dünyaca ünlü büyük markaların ikili ya da çift çanta modeli tasarladıklarını görebiliyoruz.

5- Küre Çantalar

Modern sanatlardan esinlenerek tasarlanan bu çanta modelleri, şıklığın yanında çok kullanışlı olmamalarıyla biliniyorlar. Bazı modellere telefon bile sığdıramadığınız oluyor.

6- Kemer Çantalar

Bel çantalarından sonra daha yeni ve tarz sahibi olan yenilenmiş halleri de diyebiliriz. Dünyaca ünlü markalar defilelerinde bu yeni modellerini sergiledi. Kısa zamanda önemli bir yere sahip olacaklarını söyleyebiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu