Büyük Beden

FAZLALIKLARI KAMUFLE EDELİM

Büyük beden hanımlar güzel giyinmenin yolları burada!

Büyük benden kıyafet seçimi yaparken vücudumuzu tanımak ve fazlalıklarımızın farkına vararak bu bölgeleri kamufle etmek, elit bir görünüme kavuşmanızı sağlayacaktır. Örneğin kıyafet seçimi yaparken fazlalıklarımızın yoğun olduğu bölgelere fırfır, pile gibi detayların denk gelmemesine dikkat etmeliyiz. Enine çizgi ve büyük desenli kıyafetler kullanırken daha seçici olabilirsiniz.

Vücut Tipine Göre Abiye Seçimi

Bol kesim modeller rahat ve kullanışlı olacaktır fakat, büyük göğüslü kadınlar bol kesim kullanırken iki kere düşünmelidir. Bu riskli seçim sizi olduğunuzdan kalın gösterebilir.

Doğru kıyafet seçimi ve çeşitli kamufle yöntemleriyle büyük beden giyimde çok daha şık görünebilirsiniz.

Dar kesim pantolon, tayt kombinlerinizde basen bölgesini örten üst parçalar tercih ederseniz yerinde bir şıklık yakalayabilirsiniz.

Bir çoğumuzun en çok kamufle etmeye çalıştığı bölgeler basenlerdir. Basen bölgesinde fazlalığı olan hanımlarımız diz boyu etekler, hafif likralı pantolonlar tercih edebilirler.

Karın ve bel bölgesindeki fazlalıkları kamufle etmek için, kısa üstlerden ve düşük belli alt parçalardan kaçınılmalıdır. Bel ve basen bölgesini toparlayan, yüksek belli pantolon ve etekler, A kesime sahip üst parçalar, kalçada daralan tunikler doğru tercih olacaktır.

Son olarak vücudunuzda güvendiğiniz ve sevdiğiniz bölgelerde kullanacağınız ufak dekolteler dikkati bu bölgelere çekecektir. Doğru aksesuar ve kombinlerle bu bölgeleri vurgulayabilirsiniz.  Büyük beden de modern ve şık görünmek sizin elinizde.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu