Magazin

Rüya Tabirleri Eski Sevgiliyi Nasıl Açıklıyor?

Eskiden yeni olmaz...

Beraber birçok mutlu anı paylaştığınız kişiyi hayatımızdan çıkarmak kolay değil. Evet çok güzel başlamıştı. Hayatımızı O’nun yanında noktalamak isterdik.  Bazen bitiyor… Bu gibi durumlarda sizde dünya başınıza yıkılıyormuş gibi hissediyor olabilirsiniz. Hatta O’nu o kadar özleriz ki, bir defa rüyamda görsem yeter dediğimiz bile olmuştur. Peki eski sevgiliyi rüyada görmek sandığımız kadar iyi bir şey mi? Bakalım rüya tabirleri bu konu hakkında ne diyor?

Kadınlar İçin İlgi Çekici Ve Trend Dövme Modelleri

Rüya tabirleri, eski sevgiliyi rüyada görmenin aslında yeni bir birliktelik anlamına gelebildiğini belirtiyor. Eski sevgiliyi gören kişi evli ise, evlilik hayatında yaşayacağı sorunları işaret edebiliyor.

Konuya birazda bilimsel yaklaşalım mı?

Bilinçaltımızın rüyalarımıza büyük etkisi olduğu aşikar. Gerçek hayatta bilinçaltımıza ittiğimiz her zerre, rüyalarımızda yerini buluyor. Buradan da şu sonuç çıkıyor. Evet çok sevdik ve hala unutamadık…  Rüyalar tersine çıkar diyelim ve zor olsa da yolumuza devam edelim.

3 Yorum

  1. Yaşanılan bir çok anı olabiliyor rüyalara kadar gelebiliyorsa bence hala unutmuş değiliz “eski sevgili” adı bile kötü en güzeli gidip barışmak ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu