Büyük Beden

Büyük Beden Giyim İçin Özel Elbise Modelleri

Başlı başına bir sektör haline gelen büyük beden giyim, son yıllarda fazlaca yol katetti. Önceleri büyük beden kadınlar fazlalıklarını gizlemek düşüncesi ile giyinirken, şimdilerde işin ehli markalar sayesinde dilediği kıyafeti giyebiliyor. Büyük beden tasarımcıların bizlere sunduğu oldukça zengin giyim alternatiflerinden sizde kendinize yakışanı mutlaka bulacaksınız. Bugünkü yazımızda büyük beden elbise alternatiflerini inceleyeceğiz.

Büyük Beden Abiye Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Günlük elbiseler

Biz kadınlar biliriz. Elbiseler tüm günü kurtaran parçalardır. Her gardıropta bulunması gereken günlük elbise alternatifleri, büyük beden için de geçerli. Doğru seçilmiş bir modelle tüm gün, girdiğimiz her ortamda şık ve modern görünebiliriz.  Büyük beden basic bir elbise ile harika kombinler oluşturabilirsiniz. Örneğin bir blazer ceket kombini ve topuklu ayakkabılar ile harika bir ofis kombini. Ya da çapraz bir çanta ve sneaker ile bir alışveriş canavarı. Basic elbiselerden vazgeçmeyin derim.

Gece Elbiseleri

Büyük beden kadınlara özel abiye alternatifleri gün geçtikçe artıyor. Sırf büyük beden abiye çalışan markalar olduğu gibi, modern büyük beden giyim konusunda iddialı firmalar da oldukça fazla. Abiye seçerken işin ehli markalardan yardım almakta fayda var. Bu konuda Tuvid XXL markasının yeni sezon tasarımlarını görmenizi öneririm.

2 Yorum

  1. tuvidden 1 sene önce aldığım ürünü hala giyiyorum gerçekten ürünleri kaliteli . Özellikle büyükbeden olduğumuz için ürün bulmada zorlanıyoruz.

  2. Geçen gün Tuvid Bursa Fsm Mağazasına gittim personelleri de çok ilgili ne yazıkki aradığım elbiseyi bulamadım stoklarında tükenmişti bende internetten sipariş verdim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu