Büyük Beden

Büyük Beden Gömlek Kombinleri

Gömlek İle Yapılabilecek Trend Kombinler

Özellikle son yıllarda, modayı yakından takip etmekle beden ölçümüzün hiçbir ilgisi kalmadı. Büyük beden moda tasarımcılarının harika tasarımları ile modern ve şık görünebiliriz. Gardırobumuzda mutlaka bulunması gereken kilit parçaları, modaya uygun kombinleyerek kendi tasarımlarımızı da yaratabiliriz. Bu kilit parçalardan biri de gömlek. Birçok model, renk ve desende üretilen ve girdiğimiz her ortama göre şekillenebilen gömlek kombinleri, şıklığımızı yansıtmak için rahatlıkla kullanılabilir. Peki modern ve şık bir görünüm elde etmek için hangi gömleği nasıl kombinlemeliyiz?

Büyük Beden Yazlık Kombin Önerileri

Gömlek İle Yapılabilecek Trend Kombinler

Fazla zaman harcamadan her ortamda şık görünebilmek için kullanabileceğimiz gömlekler, özellikle giyecek bir şey bulamayan biz kadınların imdadına yetişiyor. Çalışan kadınların sıklıkla kullandığı beyaz gömlekler ile harika kombinler oluşturabiliriz. Bu basic parçanın kalem etekle uyumu muhteşem. Dilediğiniz renk alt parça ile kolayca bütünleşebilir. Alt parçayı yüksek bel seçerek, beyaz basic gömleğimizin etek uçlarını yüksek bel alt parçanın içerisinde kullanmayı deneyebiliriz. Yüksek bel olan pantolon ya da etek bel fazlalıklarımızı gizlerken, dökümlü duran basic beyaz gömlek mide ve karında kamuflaj görevi görecektir. Bu şekilde hem kolayca kombin yapmış hem de fazlalıklarımızı kamufle etmiş olacağız.

 

Günlük yaşantımızda da şıklığı elden bırakmamak için uzun etek boyuna sahip tunik gömleklerden yararlanabiliriz. Özellikle dar kesim jean pantolonlarımızı rahatça kombileyebileceğimiz tunik gömlekleri dilediğimiz renk seçebiliriz. Yaz aylarında revaçta olan baskılı tunik gömleklerimizi siyah taytlarımızla kombinleyerek rahatça günlük ve spor şıklığa kavuşabiliriz.

Biraz klasik birazda romantik bir kombin oluşturmak için gömleğimizi midi boy bir etek ve topuklu ayakkabılar ile kombinleyebiliriz. Gömleğimizi eteğimizin içerisinde kullanarak belimize takacağımız kalın ve etek rengine uygun bir kemerle, hem bedenimize uygun giyinmiş hemde modaya uygun bir kombin yapmış oluruz.

Ceketle tamamlayarak yapacağımız klasik kombinler de günü rahatça geceye taşımamıza yardımcı olabilir. İster ceket ve pantolon takımının içerisine seçeceğiniz düz renk gömlek ile, ister siyah deri pantolonunuzu kombinleyebileceğiniz kot ceketiniz içerisine tercih edebileceğiniz basic bir gömlekle rahatlıkla şıklığımızı tamamlayabiliriz. Gömleklerimizin birkaç düğmesini açık kullanarak boynumuza takacağımız gösterişli şallar ile farklı tarzlar yakalayabiliriz. Renkli ve gösterişli şallar dikkatleri bu bölgeye çekeceğinden fazlalıklarımızı da kamufle etmiş olacağız.

Birbirinden farklı ve sürekli yenilenen büyük beden gömlek modellerine https://www.tuvidxxl.com/kategori/gomlek adresinen ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu