Büyük Beden

Büyük Beden Mezuniyet Elbisesi Alırken Dikkat Edilecekler

Mezuniyet balosunda ne giymeniz gerektiğini düşünüyorsanız, ipuçları burada

Şüphesiz ki hayatımızda önemli yeri olan mezuniyetlerde şık ve gösterişli olmak isteriz. İster kadın olun ister erkek, böyle önemli bir davette, kendinize yakıştırabileceğiniz ve beğendiğiniz elbiseleri giymek istersiniz. Bu nedenle bu yazımızda sizler için mezuniyette giyebileceğiniz kıyafetlerle ilgili bir kaç ipucu vereceğiz. İşte “Büyük Beden Mezuniyet Elbisesi Alırken Dikkat Edilecekler

Fazla Kilolarımızı Gizleyelim

Büyük beden mezuniyet elbisesi nasıl seçilir?

Gözlerin üzerinde olmasını istiyorsanız, öncelikle uzun bir elbise tercih etmenizi öneririm. Bunun nedeni fazlalıklarınızı kapayabilirsiniz ve giyeceğiniz bir topuklu ayakkabıyla boyunuzu da daha uzun gösterebilirsiniz. Tabi bunu elbisenin ayakkabılarınızı da kapatacak boyda seçerseniz yapabilirsiniz. Yoksa ortaya hoş bir görüntü çıkmaz ve daha kısa boylu görünürsünüz.

Uzun elbiselerden hoşlanmıyorsanız ya da balonuz sıcak bir havada olacaksa, mecburen mini bir elbise tercih etmeniz gerekecektir. Mini bir elbise tercih edecekseniz renginin ortaya çıkması sizinde parlamanıza yarayacaktır. Saç ve ten renginize uygun bir renk seçmenizi öneriyorum. Sevdiğiniz renge göre yapacağınız tercih, yanlış olabilir.

Ayakkabı tercihinizde de el çantanızla uyumlu bir renk tercih edebilirsiniz. Ayrıca yanınıza yedek rahat bir ayakkabı almayı unutmayın. Çünkü, belirli bir süre sonra dans etmeye başlarsanız ayak ağrılarınızdan dolayı keyfiniz kaçabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu