Büyük Beden

Büyük Beden Renk Kombinleri 2019 İlkbahar – Yaz

Büyük Beden Giyimde Yaz Renklerinin Kullanımı

Yaz denilince aklımıza açık renkler geliyor. Büyük Beden renk kombinleri için, açık renkleri vücudumuzu daha geniş gösterdiğini düşünerek genelde tercih etmiyoruz. Fakat yeni büyük beden tasarımcıları, tüm renkleri yarattığı tasarımlarda kullanıyor. Bedenimizi tanıyarak giyindiğimizde, yaz renklerini kullanarak şık ve modern görünebiliriz. Yazımızda büyük beden renk kombinleri ve doğru kullanılması konusunu inceledik.

Büyük Beden Yazlık Kombin Önerileri

Büyük Beden Renk Kombinleri

Nehir Mavisi

Gizemin rengi olan nehir mavisi bu sezonun moda renkleri arasında ilk sırayı alıyor. Oldukça dikkat çekici olan bu mavi tonu ile seçeceğimiz parça tüm dikkatleri üzerine toplayacaktır. Bu sebeple bu rengi vücudumuzun en güvendiğimiz bölgesinde kullanmakta fayda var. Daha çok aksesuarlarımızda tercih etmemiz gereken nehir mavisi, kombinimizin modern bir tamamlayıcısı olabilir.

Seher Kırmızısı

Seher kırmızısı, ateşin ve aşkın rengi olarak adlandırılır. Bu renk sezonun olmazsa olmazı.  Bordo kadar cesur değil, kırmızı kadar canlı değil fakat bu gizemli renk bu sezon herkesi büyülüyor. Yaz aylarının cıvıl cıvıl havasını seher kırmızısı ile tamamlayabiliriz. Oldukça dikkat çekici olan bu rengi, vücudumuzun en güvendiğimiz kısımlarında kullanmayı unutmayalım. Aksesuarlarda da harika görünecektir. Siyah ara boy bir elbiseyi, seher kırmızısı bir kemerle tamamlamayı deneyebiliriz. Ya da jean elbisemizin altına seher kırmızısı sandaletler harika görünecektir.

Hardal Rengi

Dört mevsime de damgasını vuran hardal rengi, özellikle büyük beden giyimde sıkça tercih edilen bir renk. Ne çok canlı nede soluk bir renk olan hardal, vücudumuzdaki fazlalıkları kamufle etmekte de usta. Zamansız bir renk olan hardal rengi, tüm kıyafetlerimizde kullanılabileceği gibi, aksesuarlarda da tercih edilebilir.

Pastel Tonlar

Bu sezona damgasını vuran pastel tonlar, yaşama sevinci yüksek olanların tercih ettiği renkler arasında.  Pastel renk kıyafetler ile ruh halimizi dilediğimiz gibi yansıtabiliriz. Seçeceğimiz pastel renklerde ayakkabı yada çanta ile içimizdeki enerjiyi dışarıya yansıtabiliriz. Çok göze batan renkler olmadığından, pastel renkleri kıyafet kombinlerimizde rahatça tercih edebilir ve bedenimizdeki fazlalıkları kamufle edebiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu